Atomy Şirket Bilgileri :

Şirket Adı: Atomy Co., Ltd.
Kuruluş: 1 Haziran 2009
Kurucu: Han-Gill Park
Küresel Gelir: 1,3 milyar USD
Küresel Üyeler: 12 milyon
Global Çalışanlar: 300
Küresel Bölgeler: ABD, Kanada, Japonya, Tayvan, Singapur, Kamboçya, Filipinler, Malezya, Tayland, Meksika, Avustralya, Endonezya, Rusya (Kazakistan, Kırgızistan), Hindistan, Çin ve Türkiye
Ürünler: HemoHIM, Absolute CellActive Skincare, Atomy Skincare The Fame, sağlıklı gıdalar, güzellik ürünleri, ev eşyaları, yiyecek ve moda dahil 400’den fazla ürün Merkez: 2148-21, Baekjemunhwa-ro, Gongju-si, Chungcheongnam-do, Kore Cumhuriyeti – Mayıs 2020

Atomy Global Nedir?

Atomy şirketi ağ pazarlama ticaretini benimsemiş, sistemine uyarlamış ve insanlara daha kaliteli bir yaşam sunmak için kurulan bir şirkettir. Ağ pazarlama ticaretinin yaygınlaşmaya başladığı 2019-2020 yılı arasında şirket kendini tüm dünyaya ispatlamış ve bu gün Türkiye pazarında yerini almaya başlamıştır.
Atomy Global, Atomy Türkiye Wellness yani sağlıklı yaşam sektöründe yerini almaktadır. Kısaca Wellness, yani sağlıklı yaşam sektöründen bahsedecek olursak; Tüm insanların ortak alanlarından birini oluşturan; sağlıklı beslenme, takviye edici gıdalar ve diğer tüm alanlarda sektörel bir alan oluşturmaktadır. 
 
Atomy Firmasının öncelikli hedefi kaliteli ürünleri, en uygun fiyata müşterilerine ulaştırmaktır. Bu nedenle, en iyi ticaret modeli olan ağ pazarlama ticaret modelini seçerek insanlara kendi ürettikleri kaliteli ürünleri sunarak hem para kazanmalarını, hem kaliteli ürünler almalarını, hem de gelecekte bir iş imkanı kurmasını sağlıyor.

Atomy Türkiye Kazanç Planı

Atomy Türkiye kazanç planı, distribütörlerine ve üyelerine ayrıcalıklı planlar sunmaktadır. Burada en önemli nokta şu; Kayıt Ücreti Yok, Üyelik Ücreti Yok, Paket Ücretleri Yok, Stok Yapma Zorunluluğu Yok, Aktiflik Yok, Her Ay Üye Kaydetmek Yok…! Sadece sadık müşteriler oluşturmak ve düzenli ürün kullanımı var.  Atomy Kazanç Planı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Network Marketing Ticaretinde Neden Atomy Seçilmeli?

Bir önceki başlıkta anlattığım gibi; Atomy dünyasında kayıt. üyelik, paket ve ya aktiflik ücretleri gibi zorunluluk haline getirilen tüm faktörler ortadan kaldırılmıştır. Yani sizler on lira kazanmak için kesinlikle yüz lira harcamak zorunda kalmayacaksanız. Bu şirketin tüm dünyada gerçekleştirdiği bir plandır.
Network Marketing (Ağ Pazarlama) dünyasına adım atmak, sağlıklı yaşam sektörü (wellness) içinde yer almak oldukça önemlidir. Her şeyden önce bu gün ki dünya, dünkü dünyadan çok daha farklı ve çok daha kirli. Dolayısıyla bu da wellness sektörünün değerini arttırıyor. Günümüz de 8.5 Trilyon Dolarlık hacme sahip olan bu sektör, önmüzdeki yirmi yıl için de ortalama 100 Trilyon Dolarlık bir hacme ulaşacak. Bu nedenle, bu sektör büyük ve küçük ölçekli yatırımcıların gözbebeği haline gelmiş bulunmakta.
Dolayısıyla sizler yatırımlarınızı çeşitli araçlara, iş kurmalara harcayabilirsiniz. Ancak network marketing dünyasında Atomy sizin işinizi kolaylaştırarak, gelir elde etmenizi daha kolay hale getireceğine inanıyorum.
İşimizin en güzel kısmı ise; üyelik ücretinin olmaması, iş kurma bedelinin olmaması, personel masrafı, ürün takibi, stopaj, vergiler gibi binbir çeşit zorlukla sizleri kesinlikle uğraştırmıyor. Tek yapmanız gereken doğru adımları atmak, doğru bir takımla çalışmak olacak.

Atomy Dünyasına Katıldığınız Zaman Ne Olacak?

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, her iş başlangıçta zordur. Bu nedenle işi tek başınıza öğrenmeniz mümkün olmamakla birlikte, iyi eğitmenler ve profesyonellerle çalışmak işinizi kolaylaştıracaktır. Burada bizim uzman ekibimize katıldığınız zaman profesyoneller tarafından alacağınız mükemmel eğitimler olacak. Bu eğitimleri aşağıda gördüğünüz gibidir;
  • Şirket Eğitimleri.
  • Ürün Eğitimleri.
  • Ağ Pazarlama Eğitimleri.
  • Ekonomi Eğitimleri
  • Kişisel Gelişim Eğitimleri.
  • Etkili İletişim Eğitimleri.
  • Sosyal Medya Eğitimleri.
Yukarıdaki başlıklar altında oluşan, yüzlerce alt başlıklar mevcut. Ancak işin geri kalan kısmı profesyonel bir şekilde çalışmaktan geçiyor.

Atomy Global Nasıl Kayıt Olunur?

Atomy Global Dünyasına Kayıt Olmak Oldukça Basit. Tek Yapmanız Gereken Bana Telefon Numaramdan Ulaşmak. BURAYA TIKLAYARAK WHATSAPPTAN ULAŞIN Değerli dostlarım whatsapp üzerinden iletişim kurmanız oldukça önemli. İş eğitimleri, sunumlar ve toplantılardan dolayı çoğu zaman telefona bakamıyorum. Ancak whatsapp üzerinden yazarsanız iletişim kurmamız daha sağlıklı olacaktır. Whatsapp Link : Mesaj Göndermek İçin Tıklayın.